Zámečnická výroba

 
 
 
 
 
 
 
 
Laser
 
Kovovýroba Chroustovice
 
 
 
Děrovač
 
Kovovýroba Chroustovice
 
 
 
Ohraňování
 
Kovovýroba Chroustovice
 
 
 
Svařování
 
Kovovýroba Chroustovice
 
 
 
Lakování
 
Kovovýroba Chroustovice
 
 
 
Montáž
 
Kovovýroba Chroustovice
 
 
 
 

 
 
Jednou z činností společnosti S & Ř, CH KOVO je zámečnická výroba. Zaměřujeme se na pohledově náročné výrobky. V našem portfoliu najdete například mezistěny kabiny řidiče, podhledy palubní desky, skříně světelné reklamy, díly regálového systému, skříně elektrických rozvaděčů, svařence do hmotnosti 200 kg, rámy a dvířka pro montáž plynoměrů.
 
 
 

Další firmy

 
Pro další české firmy vyrábíme velký sortiment dílů, skříně elektrických rozvaděčů a svařence do hmotnosti 200 kg. Mnohé z nich se dále stávají součástí zahraničních dodávek. Některé i pro firmy v oblasti výroby automobilů a drážních vozidel.

Iveco Czech Republic, a.s.

Pro společnost Iveco Czech Republic, a.s. (dříve Karosa a.s. Vysoké Mýto), dodáváme mezistěny kabiny řidiče, podhledy palubní desky a jiné, vesměs vzhledově náročné díly včetně lakování obkladových hliníkových lišt. Mezistěny dodáváme včetně lepení skel.

Rieter Elitex

Pro firmu vyrábíme skříně elektrických rozváděčů včetně povrchové úpravy. Ty jsou součástí textilních strojů dodávaných do mnoha zemí Evropy.

Výtahy Pardubice

Pro firmu dodáváme dveře výtahů včetně zárubně. Dodáváme je sestavené s kabeláží a seřízené ve zkušebním rámu pro přímou montáž na místě stavby.

Story design Litomyšl

Pro firmu dodáváme součásti reklamních a prodejních zařízení, podle jejich designu.

Další odběratelé


Dodáváme rovněž instalační rámy a dvířka pro montáž plynoměrů do prefabrikovaných i zděných sloupků, nebo do zdiva podle technických podmínek Východočeských plynáren.

 
Pro nabídkové řízení je ideální zaslat výkres poptávaného dílce ve formátu DXF z programů CAD na e-mailovou adresu gallik@chkovo.cz.