Ohýbání plechu

 
 
 
 
 
 
 
 
Laser
 
Kovovýroba Chroustovice
 
 
 
Děrovač
 
Kovovýroba Chroustovice
 
 
 
Ohraňování
 
Kovovýroba Chroustovice
 
 
 
Svařování
 
Kovovýroba Chroustovice
 
 
 
Lakování
 
Kovovýroba Chroustovice
 
 
 
Montáž
 
Kovovýroba Chroustovice
 
 
 
 

 
 
Jednou z činností společnosti S & Ř, CH KOVO je ohýbání plechu. Pro ohýbání plechu disponujeme 6 ohraňovacími lisy a ohýbačkou plechu Schroder. Nabízíme ohýbání plechu různé tloušťky od 0,5 až 12 mm v délce do 4 metrů.
 

Ohraňovací lis ADS 40/320 pro ohýbání plechu

 
Nově jsme uvedli do provozu ohraňovací lis ADS 40/320 pro maximální délku výrobku 4000 mm s tahem 320 t. To na nástrojích, které máme k dispozici, odpovídá tloušťce materiálu 7 mm v celé délce ohýbání a přirozený radius ohybu pro materiály do pevnosti 400 Mpa. Pro nerezavějící oceli s pevností 700 Mpa to odpovídá tloušťce výrobku 4 mm. Lis je vybaven děleným vrchním nástrojem pro ohyby v tloušťce nad 4 mm a může využívat náš stávající sortiment dělených vrchních i spodních nástrojů pro díly do tloušťky 4 mm
 

CNC stroj Schroder MPB pro ohýbání plechu

 
Vlastníme programovatelnou ohýbačku plechu Schroder MPB 2500/2,5, která může zpracovávat plechy maximální délky 2500 mm a maximální tloušťky 2,5 mm. Tento stroj je na rozdíl od ohraňovacích lisů schopen tvarovat i kruhové oblouky bez viditelných otisků a vytvořit ohyby, které jsou na ohraňovacích strojích nedosažitelné, nebo na které je třeba speciální nářadí.
 
 
 

CNC ohraňovací stroje pro ohýbání plechu

 
V našem vybavení najdete čtyři CNC ohraňovací stroje: CNC ohraňovací lis CoastOne Cone 900, HOL 80 CNC, Safan E- Brake 100/3100, ADS 40/320. CNC ohraňovací lis CoastOne Cone 900 pro malé díly s tahem 22 t a délkou nástroje 868 mm. Stroj je vybaven děleným nářadím stejně jako velké ohraňovací lisy. HOL 80 CNC s tahem 80 t a délkou nástroje 2500 mm. Stroj je vybaven dělenými nástroji, takže lze ohýbat i díly s ohyby v obou na sebe kolmých osách. Tento lis je navíc vybaven nářadím pro hluboké U profily, které se na běžně nabízených nástrojích nedají vyrábět. Safan E- Brake 100/3100 s tahem 100 t a délkou nástroje 3000 mm. Stroj je vybaven dělenými nástroji, takže lze ohýbat i díly s ohyby v obou na sebe kolmých osách.
 
Požadavkům jiných technických podmínek jsme schopni se přizpůsobit.

V oblasti vysekávání plechu mezi naše zákazníky patří mimo jiné:

  • Iveco Czech Republic, a.s.
  • HAHN – Elektrobau
  • Výtahy Pardubice a.s.
 
Pro nabídkové řízení je ideální zaslat poptávaný dílec ve formátu DXF z programů CAD na naši e-mailovou adresu laser@chkovo.cz.